למנויים שלנו מגיע יותר!
השאירו פרטים ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

נא למלא
נא למלא
נא למלא
נא למלא
נא לבחור לפחות אחת מהסדרות

שובר מתנה
השאירו פרטים ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

נא למלא
נא למלא
נא למלא
נא למלא

אמיל והבלשים | מדיטק חולון

אמיל והבלשים

אמיל טישביין, נוסע לבדו ברכבת כדי לבקר את סבתו ובת דודתו שגרות בברלין. בדרך נגנב ממנו כספו ומאותו הרגע נחוש אמיל בדעתו להשיב את האבדה. הוא חושד בנוסע מבוגר שישב איתו בקרון הרכבת, ורוקם תכנית כדי ללכוד את הפושע. עוזרים לו בתכנית הנועזת חבורת נערים אותם הוא פוגש בברלין.
הצגה צבעונית וקסומה השואבת את הצופה הצעיר למסע הרפתקאות לילי, מותח, משעשע ומרגש, יחד עם אמיל וחבריו בעקבות הגנב.הפקה מחודשת להרפתקה בלשית מותחת ומרגשת

על-פי ספרו הקלאסי של אריך קסטנר | מחזה: עידו ריקלין | בימוי: רפי ניב | שחקנים: זיו שליט, דולב אוחנה, אליאור אליהו אמסלם, אודי בן דוד/שי אגוזי, ענבר דנון, תום חודורוב, תמר לוין, מאיה מדג'ר מאור/ אני דדון לוי, רודיה קוזלובסקי.

משך ההצגה: כ 70 דקות

הצגה זו הינה הצגת מנוי.

רכישת כרטיסים להצגה זו היא דרך קופת היכל התרבות בלבד

להזמנת כרטיסים צלצלו: 04-6640600

"ההצגה עשויה היטב וסחפה את בניי כאילו נכתבה אתמול. גם ההורים נהנו. המחמאה הגדולה ביותר ליוצרים היא כנראה של בן שמונה, ששאל אם יש עוד ספרים על אמיל וחבורתו וקיבל מיד עותק של אורה הכפולה לפני שיאבד המומנטום" (לאשה )

"ההצגה מכבדת את מוסד תיאטרון הילדים. מושקעת, מתוקתקת, עם משחק מצויין, ותנועה מקסימה על הבמה, בקטעים של מעבר אנשים בחוב וכמובן הריקוד במועדון, שגרף מחיאות כפיים; בתפאורה המשנה צורתה ובשפע הדמויות...אפילו הבחירה בשם המועדון: נברו קבלו, הייתה אולי בדיחה פנימית, אך אוהבי אריך קסטנר ודאי שמו אליה לב. מותק של הצגה, עם כבוד לקהל הצעיר!" (שלי טימן, שופט בדימוס)

" ...יש המון ספרים בעולם, ועל הרבה מהם אפשר לוותר, אבל ספרי קסטנר שייכים לנכסים האמיתיים של התרבות האנושית, אותן אבני דרך שאם אתה פוסח עליהן, נשארים לך חורים שחורים באישיות, ברקמה האנושית, בהבנת טבע האדם..." (יהודה אטלס)

רביעי 06 יוני 2018 20:30 הזמנת כרטיס

logo

צור קשר:
ימים א' - ה' בין השעות 18:00 - 9:00
עמדות המכירה מאוישות שעתיים לפני כל מופע.

טלפון שרות לקוחות:| 04-6640600 רב-קווי
פקס: 04-6640610 | מייל: cs@htc.org.il

© 2017 היכל התרבות הבמה חוף כרמל. כל הזכויות שמורות
הנגשה

מידע הצהרת נגישות


גודל טקסט רגיל גדול ענק
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
עיצוב האתר עיצוב רגיל תוכן בלבד, ללא עיצוב
סגור